- Anime News

Vinland Saga Bölüm 171 Çıkış Tarihi ve Güncellemeleri

Merhaba Arkadaşlar, Bu yazıda Vinland Saga Bölüm 171 hakkında konuşacağız. Bu yazı Vinland Saga’nın 171. bölümünün çıkış tarihi ile ilgili detayları içermektedir. Not: – Bu gönderi spoiler içerebilir, bu yüzden azami itina ile ilerleyin veya çıkış tarihi bölümüne atlayın.

Yani, önceki bölümde Halfdin Thorfinn’e odaklanmış ve kişiliğini babası Thors ile karşılaştırmıştı. Thors genellikle imtiyazlı veya yaralı olmayanlara yardım etti. Thorfinn Halfdin’e karşı yumuşak ve nazik olmasına rağmen, Halfdin hiçbir şeyin fikrini değiştirmeyeceğini açıkladı.

Daha sonra Thorfinn, Vinland’ın sadece maddelere değil, bireylere de ihtiyaç duyduğunu açıkladı. Thorfinn, Cordelia’nın Vinland’a gitme isteğinden bahsediyordu. Fakat Cordelia zaten Halfdan ile ayrılmaya karar verdi. Bundan sonra Thorfinn kölelik günlerini açar. Thorfinn, Cordelia’ya ne olursa olsun Vinland’a gideceklerini söyler. Şimdi, Vinland Saga Bölüm 171 hakkında konuşalım.

Ayrıca, Oku- Samurai 8 Bölüm 41: Nerede Okumalı, Spoiler, Çıkış Tarihi?

Vinland destan bölüm 171

Vinland Saga Bölüm 171 Çıkış Tarihi

Vinland Saga’nın önceki bölümü olarak serinin 170. bölümü olan 26 Şubat’ta yayınlandı. Tahminlerimiz doğruysa, Vinland Saga Bölüm 171 26 Mart 2020’de yayınlanacak. Sizi, çıkış tarihinden itibaren yakaladığımız bilgilere göre güncelleyeceğiz.

Vinland destan bölüm 171 tarar

Kaynaklarımıza göre, Vinland Saga Bölüm 171 spoiler henüz piyasaya sürülmedi. Bu nedenle, daha fazla güncelleme için SpoilerGuy’a bağlı kalın.

Vinland destan bölüm 171 spoiler

Kaynaklarımıza göre, Vinland Saga Bölüm 171 spoiler henüz piyasaya sürülmedi. Bu nedenle, daha fazla güncelleme için SpoilerGuy’a bağlı kalın.

Vinland Saga Bölüm 171 Tahminler

Yani, Vinland Saga Bölüm 171- hikayenin Vinland’a doğru bir adım daha atmasını bekleyebiliriz. Dahası, ne olursa olsun Thorfinn’in Cordelia’ya yardım edeceğini ve Vinland’a birlikte gideceklerini tahmin edebiliriz. Olumlu bir dönüş yapan bir hikaye gibi görünüyor. Dolayısıyla, Vinland Saga Bölüm 171’in de olumlu notla serbest bırakılacağı yönünde bazı beklentiler var. Yorum bölümünde Vinland Saga Bölüm 171’den ne beklediğinizi bize bildirin.

Vinland Saga Bölüm 171 Nerede Okumalı?

Vinland Saga’nın tüm bölümleri yalnızca Kodansha Comics’te İngilizce ve Japonca dillerinde mevcuttur. Bunun yanı sıra, yaratıcıyı desteklemek için manganın basılı kopyasını da satın alabilirsiniz. Resmi olmayan bir web sitesinde manga okuma kullanımını kınıyoruz.

Ayrıca, Oku- Boku no My Hero Academia Bölüm 263 Spoiler, Yayın Tarihi, Nerede Oku?

Yani, bugünlük bu kadar. Ayrıca, özel haberler için Sosyal medya hesaplarımızı takip ettiğinizden emin olun. En son blogumuzu okuduğunuzdan emin olun: Demon Slayer Kimetsu no Yaiba Sezon 2 Çıkış Tarihi!

About Anime First

I'm the owner of Anime First
Anime First

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *